מי אנחנו

. הינה חברה המתמחה בהדפסות על טקסטיל מכל הסוגים JUST PRINT LTD
. החברה פועלת בצרפת  כבר מעל ל- 20 שנה ולאחרונה החלטנו לפתוח חברת בת בישראל
. הידע הרחב שלנו בבדים ובשיטות הדפסה מאפשר לנו לתת מענה מדויק ואמין ללקוחותינו
אנו מתמחים בהדפסות בכמויות קטנות, בינוניות וגדולות עבור עסקים וחברות המעוניינים למתג  ולשווק את עצמם ע"י ביגוד ייחודי או שיווק מוצרי פרסום ללקוחותיהם
אנו מלבישים לאירועי ספורט, להפקות פרטיות, סמינרים  וקונגרסים ולכל אירוע שזקוק להדפסות  טקסטיל
רובן המכריע של עבודות ההדפסה מבוצעות על ידינו,  אך אנו נעזרים לעתים גם בקבלני משנה על מנת שנוכל להגיב במהירות וביעילות. אנו משתמשים אך ורק בחומרים מאיכות גבוהה ותמיד שואפים לרמת שירות אירופאית שמלווה באדיבות ובחיוך ישראלי חם
 
  מבחר רחב של מוצרי טקסטיל להדפסה
  •  מבחר גדול של טכניקות הדפסה
  •  יעוץ והכוונה בבחירת שיטת ההדפסה המתאימה
  •  מחיר תחרותי בהזמנת כמויות גדולות
  • מהירות תגובה
 
מרין, מנכ"לית החברה בארץ : " בין אם אתה אדם פרטי, עמותה, מועדון ספורט או חברה, אנו
מוצאים את המוצר המתואם אישית והעונה על הציפיות שלך."

מי אנחנו?

 

JUST PRINT LTD נולדה בצרפת לפני יותר מ-20 שנה, ולאחרונה עשתה "עלייה" ופתחה סניף נוסף בישראל, המנוהל על ידי המנכ"לית מרין מולאים.

במשך מעל עשרים שנות פעילות צברה החברה ידע רב בכל הנוגע לבדים, שיטות הדפסה על טקסטיל, מכשור וטכנולוגיות מתקדמות להדפסה על מוצרי טקסטיל ועוד. הידע והניסיון הרבים שצברנו מאפשרים לנו לתת מענה מדוייק לצרכי ודרישות לקוחותינו, ולספק להם מוצר טקסטיל איכותי המודפס בצורה מושלמת.

החברה מתמחה בהדפסות על כל סוגי הטקסטיל, בכל כמות – קטנה, בינונית או גדולה. אנו מדפיסים עבור עסקים וחברות המעוניינים לשווק את עצמם על ידי ביגוד ייחודי או ליצור מוצרי פרסום שאותם יוכלו להעניק ללקוחותיהם.

בנוסף, אנו יוצרים ביגוד מודפס ומוצרי טקסטיל נוספים עבור אירועי ספורט, הפקות פרטיות, סמינרים, כנסים וקונגרסים, שמחות פרטיות, ועוד ועוד.

אנו תמיד עומדים בזמני האספקה שנקבעו, עבור כל הזמנה בכל כמות. במקרים דחופים, אנו נעזרים בקבלני משנה כדי שנוכל לבצע את העבודה במהירות וביעילות הנדרשות, תוך פיקוח צמוד ובקרה על איכות העבודה גם אצל הקבלן.

חברת Just Print מגיעה מאירופה, ומתורגלת בעמידה בסטנדרטים אירופאיים של שירות ללקוח. לכן השירות שלנו אדיב, סבלני ותומך, אך גם מלווה בחיוך ישראלי חם. גם המוצרים שלנו עשויים באיכות הגבוהה ביותר ועומדים בסטנדרטים אירופאיים, ממש כמונו!

 

עוד מיתרונותינו:

  • מבחר ענק של מוצרי טקסטיל להדפסה

 

  • מגוון טכניקות הדפסה

 

  • מדפסות מתקדמות מן המשוכללות בשוק

 

  • יכולת לייעץ ללקוח בבחירת מוצר, עיצוב ושיטת ההדפסה המתאימה ביותר

 

  • מחירים תחרותיים בהזמנת כמויות גדולות

 

  • מהירות תגובה וביצוע לכל הזמנה

 

מרין, מנכ"לית החברה בארץ, אומרת: "בין אם אתה אדם פרטי או מייצג עמותה, מועדון ספורט או חברה, נוכל ליצור עבורך מוצר מותאם אישית העונה על כל ציפיותיך וצרכיך."